W związku z zainteresowaniem ankietami postanowiliśmy wprowadzić je na stałe. Już dziś czeka Was kolejne głosowanie. Tym razem napisaniem felietonu zajmie się Ilona Sadok. Będziemy pisać felietony na zmianę. Oznacza to, że od 10.01.2016 w każdą niedzielę możecie się spodziewać nowego felietonu i nowej ankiety. Zapraszam do głosowania i śledzenia wyników.
W ostatnim głosowaniu pierwsze miejsce zajęły tematy: „Zagadka chiralności – jak powstało życie?” oraz „Serotonina to moja dziewczyna”. Uzyskały one taką samą ilość głosów, więc ostateczny wybór należy do mnie. Zdecydowałem się na zrealizowanie pierwszego z wymienionych tematów. Felieton pojawi się na stronie 10.01.2016.
Tymczasem zapraszam do kolejnego głosowania. Znowu macie dwa głosy do oddania, a ankieta kończy się za tydzień o północy czyli 10.01.2016.
Opracował: Maciej Bielak-Wolanin